Foto: Caroline Sada

Pulmade korraldus: Mida paluda külalistel tuua lõikelillede asemel?

Kui pulmakorraldus on täies hoos ning kätte jõuab aeg vormistada kutsed, siis järjest enam küsivad pruutpaarid ideid, mida võiks paluda külalistel tuua lõikelillede asemel. Kuigi lillede kinkimine on ilus traditsioon, siis on see pigem kahanev trend. Lõikelilled närtsivad kiiresti ning pruutpaarid ei saagi hoolega valitud õite ilu kaua nautida. Siinkohal on võimalik teil endil külalistele mõni hoopis loomingulisem alternatiiv pakkuda. Sellest on hea märku anda juba pulmakutsel. 

Siin postituses toome välja mõned põnevad ideed, mida meie pruutpaarid on läbi aastate palunud lillede asemel pulmakülalistel kaasa tuua. Enda kogemusest võime öelda, et külalised tulevad väljapakutud alternatiivide puhul väga nutikatele ideedele ja muudavad tihti kingi veelgi personaalsemaks. 

Vein pulma-aastapäeva tähistamiseks. Väga levinud soov on paluda külalistel kaasa võtta enda lemmik vein. Paluge veinipudeli juurde lisada ka väike kirjake, et teaksite pulma-aastapäeval, kelle valitud veiniga te sel korral erilist päeva tähistate. 

Armastus käib kõhu kaudu. Me kõik teame kui hästi maitsevad kodus tehtud hoidised! Miks mitte paluda külalistel kaasa tuua just nende pere lemmik kodune hoidis?

Sinu pere lemmikretsept. Lase külalistel kirja panna oma pere lemmikretsept. Ühelt poolt on see väga armas ja personaalne panus külaliste poolt ning lisaks jääb peale pulmi kokaraamatu näol ilus mälestus. 

Hea raamat või vinüülplaat. Kui teile meeldib lugeda või armastate head muusikat, siis antud ideed on hea viis muuta kingitus personaalsemaks. Need mälestused jäävad teid saatma terveks eluks. Ikka ja jälle saate kuulata head muusikat või lugeda raamatut, mille pulmakülalised teie jaoks välja valisid. 

Sageli küsitakse, kas külaliste toodud lõikelilli võiks kasutada peosaali dekoreerimisel? Meie ei ole seda soovitanud, sest sel viisil ei oska lõpptulemust ette ennustada. Pruutpaar ei saa olla kindel, et lõplik kujundus saab olema just see, mida nad on oodanud. Teine oluline nüanss on lillede kvaliteet – kuna lilled soetatakse erinevatest kohtadest, siis kunagi ei tea, kaua on need seisnud ja kas peavad vastu kogu peopäeva. 

Loodame, et leidsite mõne idee, mida enda pulmas kasutada ning seeläbi pulmapäev veelgi meeldejäävamaks muuta!