Foto: Lifetime Studio

5 meeldejäävat peokohta pulmade korraldamiseks

Tegus suvi on möödas ja pakane terendab akna all. Siinkohal on ainuõige teha pilguheit suvistesse tegemistesse ja tuua välja viis meeldejäävat peokohta, kus pulmi pidada.

Maidla Nature Resort (Rapla maakond, 55 km Tallinnast)

Maidla näol on tegemist uue kohaga, mis alles leiab aasta-aastalt täiendusi. Hetkel on seal võimalik ööbida imeilusas loodusvillas (2 inimest) või rentida värskelt renoveeritud teenijatemaja. Mis pulmade korraldamisse puutub, siis on Maidlas imeilus suveait. See on ühtelugu eriline, kuid ideaalne koht pulmapeo korralduseks, sest pakub unikaalse atmosfääri looduse keskel. Meie igal juhul oleme väga põnevil, mis Maidlas veel aastate jooksul toimuma hakkab. 

Detailid: Aida pindala on 115 m² ja terrassiala õues on 76 m². Kasutades ümaraid ja kandilisi lauda mahutab saal kuni 10 lauda. Aidas on elekter ning valgustus, kuid seal pole jooksvat vett, soojustust ega wifit. Need leiab 50 m kaugusel asuvast Teenijatemajas. Ööbimise võimalust hetkel rohkem kui 2-le inimesele ei ole, kuid maksimaalselt 30-40 min sõidu kaugusel leiab mitmeid võimalusi.

Foto: Lifetime Studio

Siidrikoda / KODAS restoran (Põlva maakond, 46 km Tartust)

Siidrikoda on ümbritsetud looklevate õunaaedadega, mis loob maagilise tunde juba maanteelt autoga sisse keerates. Siidrikojas on seni valminud suurepärane käsitöösiider ja vahuvein, kuid sel kevadel avasid nad ka restorani, mille osas jääb sõnadest väheks: nii baar, köök kui ka restorani vedavad inimesed on lihtsalt suurepärased. Seda enam on mul hea meel, et Lifetime Studiol oli võimalus korraldada Siidrikojas kõige esimesed pulmad.

Detailid: Restoran mahutab ca 40-50 inimest, kuid õues on avaralt ruumi ka suurema telgi paigaldamiseks. Ööbida kohapeal ei saa, kuid vaid ca 10-15 min autosõidu kaugusel on võimalik külalised majutada Otepää linnas. 

Foto: Cärol Liis Metsla

Tulivee (Ida-Viru maakond, ca 137 km Tallinnast, 152 km Tartust)

Tulivee on juba paljudele tuttav, kuid nii tore, et igal aastal leiab sinna tee järjest rohkem pruutpaare. Tulivee näol on tegemist mugava kompleksiga, kus on olemas peosaal, restoran, ööbimine ja muidugi mereäärne romantika tseremooniaks. Koht on moderne, valgusküllane ning dekoreerimisega saab luua just pruutpaarile sobiva atmosfääri. Tuliveel on ka imelise vaatega välisaal, kuhu saab planeerida tseremoonia või väiksema pulmapeo.

Detailid: Restoran mahutab ca 70 külalist. Suuremate ürituste korral on võimalik Tulivee villasse majutada kuni 45 inimest. Suvisel perioodil pakuvad majutust ka kämpingutes. 

Foto: Lifetime Studio

Kõltsu mõis (Harju maakond, 40 km Tallinnast)

Kõltsu mõis on tohutult romantiline! Igal sammul vaatab vastu tükike kaunist ajalugu. Mõisa ümbritseb suur aed, mis on omaette vaatamisväärsus. Tegemist on muinasjutulise paigaga, mis loob imelised mälestused kõigile, kes seal kunagi käinud. 

Detailid: Mõis mahutab ca 50 külalist, kuid ka siin on aias ruumi suurema telgi paigaldamiseks. Külalised saab majutada näiteks lähedal asuvasse Laulasmaa Spa hotelli.

Foto: Hanna Odras

Proto avastustehas (Tallinn)

Prototehas on paari aastaga kujunenud ürituskorralduse mekaks, kuid selles kohas on ka palju iseloomu. Kui soovid ägedat linnapulma (miks mitte ka sünnipäeva), siis Prototehase lisamine asukoha valikusse on must have. Prototehas peidab endas midagi maagilist ja unikaalset: ruumi on parajalt suured, saalid on iseloomukad ning võimaldavad palju dekoratsioonidega mängida. 

Detailid: Prototehases on võimalik valida mitme erineva ruumi vahel, vastavalt külaliste arvule (kuni 400 in). Majutuse osas on Tallinna linnas väga lai valik. 

Foto: Ardo Kaljuvee

Marlen 

Lifetime Studio 

We make memories last a lifetime.